virtuální kancelář, sídlo firmy, levné sídlo

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Virtuální kancelář jako cenově dostupné sídlo

Virtuální kancelář jako cenově dostupné sídlo

Virtuální kancelář je rychlé a dostupné řešení sídla firmy


Virtuální kancelář

Virtuální kancelář je služba určená podnikatelům. Poskytovatel virtuální kanceláře  pronajímá zákazníkovi – právnické osobě – adresu  za účelem jejího zápisu do obchodního rejstříku, jakožto zákazníkova sídla – virtuální kanceláře.v případě, že si virtuální kancelář pronajme podnikající fyzická osoba jedná se o adresu míst podnikání Tato adresa virtuální kanceláře je potom zapsána v živnostenském rejstříku. Nerozumí se jím fyzické využívání prostor a ve valné většině případů se jedná o společný nájem/podnájem s dalšími nájemci/podnájemci. Hlavní podstatou virtuální kanceláře – služby -  je poskytnutí souhlasu s umístěním sídla (pro právnické osoby) nebo souhlasu s místem podnikání (u podnikajících fyzických osob), bez něhož soud sídlo/místo podnikání do rejstříku nezapíše.


Virtuální kancelář – výhody

Virtuální kancelář  pro společnosti  poskytuje veškeré služby stejně jako tradiční kancelář, avšak bez nutnosti vynakládání vstupních a provozních nákladů na vybavení kanceláře, nákupu a provoz telefonních a datových systému, smlouvy na dlouhodobý pronájem a zaměstnání administrativního personálu jako recepční či osobní asistentka. Koncept virtuální kanceláře  umožňuje firmám založit a provozovat podnikání s image profesionální firmy na prestižní adrese téměř kdekoliv na světě. Za zlomek ceny můžete získat od poskytovatele  virtuální kanceláře služby týmu, který se stává vlastně  vaším týmem a postará se vám o kompletní administrativní podporu. Vy se můžete soustředit na svou obchodní činnost. Založení virtuální kanceláře znamená založení lokální působnosti firmy v daném regionu na známé obchodní adrese, což může zajistit:

 1. Zájem nových zákazníků
 2. Plnou koncentraci na hlavní předmět podnikání
 3. Bezstarostné obchodní cesty po celém světě bez obavy, že zmeškáte nějaký telefonát či vám nebude doručena pošta
 4. Virtuální kancelář poskytuje prakticky stejné výhody jako plně vybavená kancelář  bez potřeby fyzického kancelářského prostoru tj. telefonní odezva volajícímu jménem společnosti klienta, příjem a přeposílání pošty, pronájem zasedacích místnosti, hot-desk kancelář na krátkodobé využití, administrativní podpora, atp.
 5. Virtuální kanceláři a její unikátnosti
 6. Snížení závazků a odpovědnosti klienta vzhledem k transitu rizik na stranu poskytovatele
 7. Snížení rizika při vstupu společnosti na nový trh, expanze společnosti, díky nulovým fixním nákladům a krátkodobým smlouvám.
 8. Jednoduchost – Za jeden podpis získává klient kompletní balík služeb včetně pronájmu obchodní nebo registrační adresy  - virtuální sídlo společnosti..
 9. Flexibilita -  dostupnost vždy zaručena. Zvolení si délky nájmu,
 10. Cenově efektivním řešení – Platíte je za to, co spotřebujete. Můžete kdykoliv skončit a nepřijdete o žádné depozity a jiné náklady. Není třeba si pořizovat vlastní nemovitost. Také personální náklady na vlastní administrativně-podpůrný tým se rapidně sníží.
 11. Prestiži – . Prestiž místa zvyšuje image vaší značky. Virtuální kancelář – virtuální sídlo společnosti  vytváří silný doje mna zákazníka.
 12. Snadný přechod z virtuální kanceláře do skutečné kanceláře v případě expanze.
Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU