Virtuální kanceláře v Praze pro podnikatele

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Virtuální kanceláře Praha pro podnikatele

Virtuální kanceláře Praha pro podnikatele

Virtuální kanceláře

Virtuální kanceláře Vám mohou nabídnout efektivní moderní způsob ohledně zřízení sídla Vaší firmy, včetně on-line virtuální asistentky.

Virtuální kanceláře – významná pomocná ruka nejen pro začínající podnikatele

Virtuální kanceláře Praha ocení nejen začínající podnikatelé, kteří potřebují plnou telefonickou, administrativní podporu, ovšem v tomto případě skutečně platí, že čas pro ně znamená peníze. Konkurenční tlak sílí, nespí, a místo zdlouhavého shánění prostor pro firmu, se může podnikatel plně soustředit na rozjezd firmy, který je na poli podnikatelského úspěchu stěžejní. Plnou podporou ve věci administrativních činností, kvalitních kancelářských služeb, pak nabízí právě virtuální kanceláře Praha.
Virtuální kanceláře jsou ve významné míře přínosné pro podnikající subjekty, pro které není důležité mít vlastní samostatnou kancelář. Ne každé podnikání vyžaduje separátní prostory, kam by podnikatel chodil a vyřizoval potřebné záležitosti spojené s chodem firmy. Virtuální kanceláře Praha přináší elegantní řešení pro podnikatele, kteří nemají zájem na tom, aby jejich sídlo firmy mělo registraci na adrese jejich trvalého bydliště.

Virtuální kanceláře – jistota správného rozhodnutí

Rozhodnutí, které učiníte pro využití virtuální kanceláře, Vám přinese jistotu správného rozhodnutí. V rámci podnikání není prakticky den, kdy by nebylo třeba učinit určité rozhodnutí. Některé kroky vyžadují dlouhé zvažování, prozkoumávání, a přesto si nemůžete být jisti, že Vám přinesou kýžený efekt. Virtuální kanceláře Praha je však možné označit za trefu do černého. Adresa sídla Vaší firmy bude hned působit pro obchodní partnery, klientelu, lukrativním dojmem. Vaší vizitkou není totiž jen know-how, se kterým přicházíte na trh, ale i detaily, důležité detaily, které zastřešují Vaši úspěšnost v podnikání.

Virtuální kanceláře – Váš krok vpřed, místo do strany, či zpátky

Možnosti virtuální kanceláře Vám poskytnou administrativní i technické zázemí na profesionální úrovni, včetně možnosti individuálního řešení. U virtuální kanceláře Praha není důvodu, abyste se spokojili s málem. Virtuální kanceláře Vám nabízí reprezentativní zázemí, a to na prestižní adrese, včetně komplexní administrativní podpory špičkové úrovně. Získejte vyšší prestiž, zvyšte svoji konkurenční výhodu, a v neposlední řadě snižte náklady, které by Vás čekaly u standardní kanceláře.

Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU