Virtuální kanceláře pro firmy

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Virtuální kanceláře pro firmy

Virtuální kanceláře pro firmy

 Virtuální kanceláře Praha

       Celkem rychle jsme si zvykli na virtuální prostředí internetu, tak proč také nevyužít další výhodné možnosti, kterou nabízí virtuální kanceláře, konkrétně pak virtuální kanceláře Praha? Podnikáte, či myšlenka o podnikání je teprve v zárodku? V obou případech máte dveře otevřené, co se týká čerpání z výhod virtuální kanceláře. Že je pro Vás pojem virtuální kanceláře jednou velkou neznámou? Nedovedete si dost dobře představit, jak budete v prostředí virtuální kanceláře fungovat, protože jste zvyklí, že vše okolo Vás můžete vidět, a dotknout se daného? 

Virtuální kancelář – moderní způsob sídla firmy

Virtuální kancelář může být sídlem Vaší firmy, a to se vším všudy. Naopak v parametrech klasického pronájmu kancelářských prostor, které s sebou přináší spíše nevýhody, se možnosti virtuální kanceláře promění v přesný opak. Pokud si říkáte, že není možné v současné době najít nejlevnější a zároveň nejefektivnější zázemí pro Vaši firmu, pak jste ještě nevyzkoušeli virtuální kancelář. V případě virtuální kanceláře Praha si můžete nejen vybrat atraktivní lokalitu sídla Vaší firmy, ale čerpat i z dalších výhod virtuální kanceláře, ke kterým patří například příznivá cena využívání virtuální kanceláře. Tak, jako se nyní s bravurností a lehkostí pohybujete na internetu, Vám zakrátko ani nepřijde, že Vaše firma je virtuální kancelář, která však není jen ve Vašich myšlenkách, ale nabízí vše, co klasická kancelář o čtyřech stěnách, přináší svému majiteli.
 

Virtuální kancelář – promyšlená varianta řešení klasického kancelářského prostoru

Virtuální kancelář zvýší prestiž Vaší firmy, a to právě díky vyhledávané lokalitě, kde se soustřeďují důležité obchody a kontrakty. S využitím virtuální kanceláře snížíte Vaše provozní náklady, a zároveň zvýšíte konkurenční výhodu. Virtuální kanceláře Praha Vám nabídnou být minimálně o krok vpřed před Vaší současnou i potenciální konkurencí. A kdo ví, co přinese budoucnost. V případě, že byste chtěli Vaši firmu rozšířit i do dalších lokalit, můžete virtuální kancelář využívat jako pobočku. Čím delší dobu budete virtuální kancelář používat, tím budete přicházet na další výhody a přínosy, které s sebou virtuální kanceláře Praha přináší. 
Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU