Virtuální kanceláře a služby

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Virtuální kanceláře a služby

Virtuální kanceláře a služby

Virtuální kanceláře

Virtuální kanceláře Vám umožní být flexibilně na místech, kde potřebujete, aniž byste se museli navracet do kanceláře, kterou v podstatě využíváte výhradně pro vyřizování korespondence, hovorů. Bez kanceláře, jako takové, se však žádný podnikající subjekt neobejde. Dilema za Vás vyřeší nabídka virtuální kanceláře Praha, poskytující prestižní adresu včetně kompletního balíčku administrativní podpory zahrnující zajištění přijímání i odesílání pošty, telefonických služeb, zakládání doručených dokumentů do počítače, provoz webových stránek firmy aj.

Virtuální kanceláře s vybavenou zasedací místností

Virtuální kanceláře Vám mohou také poskytnout moderní a plně vybavenou zasedací místnost, kterou oceníte při schůzkách s Vašimi klienty. I když je v dnešní době možné řadu věcí vyřešit telefonicky, přes e-mail, pak důležité obchodní transakce, řešení firemní strategie, uzavírání smluv aj., se neobejdou bez střetnutí s ostatními zainteresovanými stranami tváří v tvář. Samotná, byť vybavená zasedací místnost by nebyla s plným komfortem, kdyby postrádala profesionální asistentku. I na tento důležitý parametr pamatuje nabídka virtuální kanceláře. Stačí jen kontaktovat virtuální kanceláře Praha, které Vám nabídnou balíček služeb přímo Vám na míru.

Služby virtuální kanceláře zajištěné profesionální asistentkou

Virtuální kanceláře Praha Vám nabízí služby virtuální kanceláře, plně zajištěné asistentkou na úrovni. Asi jen stěží budete s obchodními partnery vést řeč nad kontraktem, a přitom jim dolévat kávu, kopírovat dokumenty apod. Nepůsobili byste zrovna věrohodně a solidně. Obchodní partneři by mohli sice nabýt dojmu, že se spoléháte jen na sebe, ale spíše byste v nich vyvolali rozporuplné pocity, kdyby Vás viděli v roli recepční, asistentky a jednatele firmy. Shánět kvalifikovanou asistentku jen pro občasné schůzky však díky nabídce virtuální kanceláře Praha nemusíte. Ušetřete si čas, ale také finanční prostředky, a využijte možnosti virtuální kanceláře Praha. Virtuální kanceláře budou mít pro Vás připravenou zasedací místnost podle Vašich požadavků, včetně asistentky, a to pro Vámi požadované dny.

Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU