Virtuální kancelář

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Virtuální kancelář jako vhodný start podnikání

Virtuální kancelář jako vhodný start podnikání

Virtuální kanceláře Praha


Virtuální kancelář v Praze s nadstandartními službami a levně? Se službou Virtuální sídlo Praha žádný problém! Nyní stačí k objednání a uzavření smlouvy vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a vše je vyřízeno!

 


Virtuální kancelář jako vhodný start podnikání

Ať už jste začínající podnikatelé, nebo třeba začínající živnostníci. Sami víte, jak je důležité mít sídlo pro společnost. Rozhodnout se ale podnikat je velkým rozhodnutím, která nese jistou odpovědnost. I samotné sídlo společnosti hraje v jistém ohledu velkou roli. V čem tkví výhoda virtuálního sídla? Za příznivou cenu můžete své firmě dopřát prestižní adresu v Praze, aniž byste museli platit každý měsíc vysoké nájemné za pronájem kanceláře. Prestižní adresa dělá své. Zároveň platíte pouze za to, co skutečně využíváte a tím šetříte náklady.

Virtuální adresa je také výhodná v případě, jestliže si již předem uvědomujete, že mít kancelář se vám nevyplatí z toho důvodu, že v ní stejně strávíte minimum svého času nebo jste služebně stále na cestách. V případě virtuálních kanceláří vám společnost Virtuální sídla Praha nabízí také služby, které budou šité přímo na míru, podle vašich tužeb a potřeb.

 

Služby virtuální kanceláře

O jaké konkrétní služby se jedná? V rámci pronájmu virtuální sídla se vám společnost stará o vaši veškerou korespondenci a vždy věcně a včas informuje, takže máte veškerý přehled o vaší došlé poště. V případě, že je potřeba některou ze zásilek ihned poslat, společnost vám zašle dle vašeho přání na vámi uvedenou adresu. O poštu se starají pouze vyškolení profesionálové, vaše došlá korespondence je proto v těch nejlepších rukách. A jak to probíhá s recepcí? V rámci těchto služeb poskytuje společnost Virtuální sídla Praha kvalifikovanou recepční, která se bude zvedat telefony a hlásit jméno vaší obchodní společnosti, jako byste měli svou opravdovou kancelář! V případě, že máte zájem o služby virtuální kanceláře, společnost vám pomůže mimo jiné se zápisem do obchodního rejstříku a veškeré papírování a zařizování s příslušnými úřady vyřídí za vás. Vy se tedy můžete naplno věnovat vašemu businessu. Kdykoliv vám společnost poskytne prostory zasedacích místností dle vaší potřeby.

Vybírat můžete s lukrativních lokalit, jako jsou například na Novém městě, Karlíně nebo také například na Praze 4, Praze 5, Praze 6 či Praze 7. Nejste však z Prahy? Nevadí! I pro vás máme skvělou nabídku virtuálních kanceláři. Konkrétně se jedná o lokality na Praze Západ či v Brně nebo Ostravě. V případě, že máte zájem o virtuální kancelář, neváhejte se obrátit na společnost Virtuální sídla Praha. Sjednat smlouvu o poskytnutí obchodní adresy můžete nyní prostřednictvím poptávkového formuláře na internetových stránkách rychle a pohodlně z vašeho domova a tím ušetřit drahocenný čas. Více informací naleznete na internetových stránkách www.virtualnikancelarepraha.cz. Možnost sjednání virtuálního sídla můžete také osobně na centrále společnosti, která je na adrese Pobřežní 46, na Praze 8, Karlín - více na stránce Kontakty >>. Zde se o vás postarají jen ti nejlepší.

 

Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU