Výhody virtuální kanceláře pro firmy

Přihlásit na Recepční24.cz
Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Virtuální kancelář v Praze
Sídlo pro společnosti s 5ti
hvězdičkovým standardem
.CZ doména a WebHosting zdarma

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická sdílená kancelář v Praze

Sídlo firmy v Praze
již za 120 Kč i na počkání
do 15 minut!
Sleva při platbě na 36 měsíců

Virtuální kanceláře Praha > Výhody virtuální kanceláře

Výhody virtuální kanceláře

Seznamte se s výhodami virtuální kanceláře v Praze


Rozhodli jste se založit si společnost a potřebovali byste se prezentovat sídlem na prestižním místě v Praze, ale bohužel si zpočátku nemůžete dovolit na takové adrese fyzicky přebývat? Máme pro Vás řešení.


Nabízíme Vám pronájem virtuální kanceláře v Praze, přičemž Vám s veškerými administrativními úkony spojenými se zřízením tohoto typu sídla pomůžeme. Vedle toho Vám nabízíme řadu dalších výhod:

 

  • Služba je poskytována jakémukoliv majiteli firmy či OSVČ bez rozdílu národnosti či státní příslušnosti. Proto je zřízení virtuální kanceláře vhodné také především pro začínající podnikatele, pro společnosti, které chtějí expandovat do Prahy či pro mezinárodní společnosti, které expandují do České republiky.
  • Prestižní adresa působí věrohodně na potenciální klienty. Přestože máte novou firmu, můžete se svým klientům prezetovat jako věrohodná společnost, která je natolik perspektivní, že má sídlo na jedné z prestižních adres v Praze a také zázemí v podobě administrativních pracovnic.
  • V Praze je největší koncentrace potenciálních klientů. Navíc Praha je centrem všech obchodních jednání a díky virtuální kanceláři v Praze budete jeho součástí. Což Vám přinese mnoho obchodních příležitostí a kontaktů.
  • Možnost krátkodobého pronájmu jednací místnosti na adrese Vaší virtuální kanceláře v Praze. Pokud se potřebuje s nějakým klientem či obchodním partnerem sejít, nabízíme Vám také pronájem jednací místnosti s potřebným vybavením a cateringem.
  • Zajištění přebírání došlé pošty. Na adrese virtuální kanceláře v Praze za Vás budeme také přebírat doručenou poštu (i tu doporučenou) a budeme ji archivovat až po dobu jednoho roku. Nemusíte se tedy bát, že si nestihnete zásilku vyzvednout na poště či kvůli tomu dojíždět do Prahy.
  • Zřízení služby je velmi jednoduché. Stačí, když se k nám dostavíte osobně nebo nás kontaktujete na bezplatné telefonní lince 800 323 800 a my už za Vás všechnu administrativu vyřídíme. U vybraných lokalit trvá zřízení virtuální reálné kanceláře i 15 minut.

 

Virtuální kanceláře Praha
Pobřežní 46, Praha 8. CZ 180 00
Recepce: 800 323 800
e-mail: recepce@virtualnikancelarepraha.cz
web: www.virtualnikancelarepraha.cz

Provozní doba
Pondělí až pátek od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota 10:00 až 15:00 hod.
Neděle 10:00 až 15:00 hod.

VÝHODNÉ NABÍDKY VIRUÁLNÍ KANCELÁŘE

Cena 430 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 230 Kč/měsíc při roční platbě + dárek
Objednat a více informací >

 


Cena 170 Kč/měsíc při roční platbě
Objednat a více informací >

 

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE PRAHA NA FACEBOOKU